Logo_small

O nas

Dawno, dawno temu w krainie pełnej słońca, gdzie między fabrycznymi murami z pomarańczowej cegły powstają wciąż nowe szklane wieże, mieszkała mała dziewczynka z głową pełna loczków.

Dziewczynka była bardzo malutka, ale już marzyła żeby wystroić się tak jak jej mama i tata. Mama długo szukała dla niej ubranek ale wciąż nie mogła znaleźć nic odpowiedniego. Chciała żeby ubranka dla jej córeczki były wyjątkowe, wygodne i piękne ale również miały odpowiedni charakter, który odzwierciedli osobowość tej małej marzycielki.

Pewnego dnia mama i jej córeczka odkryły, że jest wiele innych malutkich dzieci, które też chciałyby nosić takie ubranka i postanowiły spełnić marzenia.

Podczas gdy malutka dziewczynka spała, jej mama przez wiele godzin szukała przyjaciół, którzy potrafią zrobić odpowiedni materiał, uszyć ubranko, zaprojektować specjalne nadruki oraz wykroje. Kiedy mama dziewczynki znalazła już odpowiednich przyjaciół wszyscy razem rozpoczęli realizację marzenia malutkiej dziewczynki i innych malutkich dzieci o wyjątkowych ubrankach.

Z marzeń dzieci i miłości ich rodziców, z pomocą wielu przyjaciół – powstała nasza marka, która nazywa się MALUSIE. Specjalnie dla malusich dziewczynek i malusich chłopczyków.