Logo_small

NIEPOWTARZALNOŚĆ

Malusie koszulki są wyjątkowe i niepowtarzalne. Szyjemy je w krótkich seriach! Nasza kolekcja to kilkanaście wzorów i tylko kilka sztuk dostępnych w każdym rozmiarze. Obiecujemy, że Malusia koszulka to rzecz której nie zobaczysz na innym maluchu w żłobku.

MATERIAŁY

Dzianiny wykorzystane do szycia malusich koszulek są nawyższej jakości i posiadają certyfikat bezpieczeństwa Oeko-TEX Standart 100. Koszulki uszyliśmy z czystej bawełny jednołożyskowej o gramaturze 180. Wybraliśmy taki materiał, ponieważ zapewnia najwyższy komfort maluchom a jednocześnie jest przewiewny, miękki i delikatny.

Wszystkie dzianiny zostały wyprodukowane w Polsce w mieście Łodzi. Mamy tutaj tradycje związane z przemysłem tekstylnym pielęgnowane od pokoleń!

PROJEKTY

Koszulki oraz body są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort dziecku. Właśnie dlatego nie znajdziesz u nas żadnych falbanek, koronek, dżetów i innych udziwnień. One po prostu mogłyby przeszkadzać maluchom, a przecież to one maja się czuć w swoich ubrankach wspaniale! Ograniczyliśmy też liczbę wszywek, które większość mam wycina. U nas znajdziecie tylko jedną jedyną wszywkę zawierająca wszystkie niezbędne informacje dotyczące prania i rozmiaru. Staraliśmy się ją wszyć tak, aby nie podrażniała wrażliwej skóry niemowląt. Mamy nadzieję, że nam się to udało.

NADRUKI

Nadruki na malusich koszulkach są wykonane metodą cyfrową farbami na bazie wody. Są to najbezpieczniejsze farby jakich można użyć do nadruków na materiale! Nadruk nie spiera się i nie blaknie. Nasze koszulki pozostają tak samo piękne jak w dniu, kiedy je zobaczyliście po raz pierwszy.

GRAFIKA

Proste graficzne wzory wplecione w dziecięcą tematykę to coś co wyróżnia nas spośród innych producentów odzieży niemowlęcej. Każdy projekt dopracowaliśmy do perfekcji. Każda kreseczka i kropeczka to przemyślany splot składający się na małe graficzne dzieło przeniesione na materiał.

SZWALNIA

Zleciliśmy szycie malusich koszulek profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem w szyciu ubranek dla niemowląt. Dlatego jakość naszych koszulek widać już na pierwszy rzut oka. W każdy szew włożony jest ogrom pracy i serca.

OPAKOWANIA, ETYKIETY

Nasze opakowania i etykiety to prawdziwe perełki. Wykonane są z delikatnego papieru offsetowego, z nadrukami charakterystycznymi dla naszej marki. Cieszą oczy a jednocześnie spełniają świetnie swoje zadanie - zabezpieczają koszulkę podczas transportu.

Nasze piękne opakowania idealnie nadają się na prezent - dlatego pomyśleliśmy o wszystkim i dołączyliśmy do każdej koszulki etykietę prezentową, z miejscem na wpisanie imienia małego klienta.

Marchewka

koszulki utkane miłością

O-koszulkach-pudelko
O-koszulkach-specjalnie-dla
O-koszulkach-t-shirt